Ostatnie:
Zespół:
Artykuły:
Inne:
Strona:

Archiwum newsów:
sierpień '2000


30.08
Eddiki - laleczki

Firma Art Asylum zamierza wypuścić na rynek 12 lalek przedstawiających Eddiego, każdy rodem z innego alubumu IM. Lalki te będą miały rozmiary... między 45 a 60cm! Lalki mają być bardzo dokładnie, szczegółowo wykonane. Trafią na półki sklepowe w okolicach gwiazdki. Jednak osobiście nie robię sobie wielkich nadziei na odnalezienie naszego ulubieńca na półce typowego polskiego "sklepu zabawkowego"...

27.08
Album '2001

W przyszłym roku chłopcy z IM odpoczną sobie po trzech latach koncertowania, więc niestety nie będzie nam dane usłyszeć nowego albumu. Za to zostaniemy uraczeni albumem nagranym podczas bieżącej trasy koncertowej. Oto garść danych, które udało mi się zebrać.

Jeśli chodzi o format, to oprócz tych co zwykle będzie również dostępne DVD. Jak do tej pory żaden z koncertów IM nie został w tym celu nagrany. Nie jest także jeszcze ustalone czy będzie to zarejestrowany jeden koncert, czy też będzie to zlepek kilku występów. Jeśli wierzyć plotkom prawdopodobnie będzie to występ (występy) w Japonii, ewentualnie w Birmingham, NEC (Wielka Brytania). Prawdopodobna data wydania - lato 2001. Jak widać wiadomo jak na razie bardzo mało, ale w razie jakbym się dowiedział czegoś nowego - na pewno się to tu znajdzie.

22.08
Singiel

Wg. nieoficjalnych informacji kolejnym singlem z ostatniego albumu Brave New World będzie Out of the silent planet. Singiel ma być wydany 15 września na płytach CD oraz winylu 12''.

10.08
Pytania i odpowiedzi

Oficjalna strona niespodziewanie wznowiła coś co się zwie Q&A (Questions and answers). Polega to na tym, że każdy może zadać dowolne pytanie dowolnemu członkowi zespołu, a nawet menedżerowi Dziewicy o nazwisku Rod Smallwood. Pytania zadaje się wypełniając odpowiednie pola w formularzu zawartym na stronie (www.ironmaiden.com oczywiście, a tu macie bezpośredni link do tegoż formularza). Do kogo trafi pytanie zależy od tego kiedy się je zada, zresztą macie tu cały harmonogram (oczywiście są to dni sierpnia tego roku ;-) ):

09 - 11
12 - 14
15 - 17
18 - 20
21 - 23
24 - 26
27 - 29
Bruce
Janick
Nicko
Dave
Steve
Adrian
Rod

08.08
Znowu chat...

Jak się dosłownie przed chwilą dowiedziałem (wiem, bardzo późno, ale nic nie poradzę...) dziś o godzinie 23:30 naszego czasu odbędzie się przełożony chat z Brucem Dickinsonem. Adres się nie zmienił - www.twec.com. Ponadto w środę o godzinie 1:20 w nocy (czyli już w czwartek) na stronie C.A.N.O.E. będzie drugi chat, tym razem ze Stevem Harrisem. Nie wiem na ile prawdziwe są te informacje, ale spróbować warto.