Ostatnie:
Zespół:
Artykuły:
Inne:
Strona:

Archiwum newsów:
luty '2001


28.02
Nowy tribute

Ukazał się nowy album tribute - "666 The number one beast: A tribute to Iron Maiden vol. 2". Na razie wiadomo mi tylko tyle, że coverów jest 12, wszystkie wykonane zostały przez brytyjczyków, należących do takich grup jak F.M., Uriah Heep, Rainbow, Blizzard Of Ozz, Fastway, Grim Reaper, Motorhead...

Ranking 'Młotka'

Oto jak wypadli Maiden w plebiscycie 'Metal Hammera' w poszczególnych kategoriach:

 • ŚWIAT - Przebój roku - Iron Maiden "The Wicker Man"
 • ŚWIAT - Koncert roku - trasa Ironów
 • POLSKA - Koncert roku - koncerty Ironów w Polsce
 • ŚWIAT - Album roku - Iron Maiden "Brave New World"
 • ŚWIAT - Zespół roku - Iron Maiden


 • Poza tym Bruce zdobył drugie miejsce w kategorii 'Osobowość roku', wyprzedził go Max Cavalera.


  26.02
  Aktualizacja

  Aktualizacja działu download. Dodałem fragment utworu 'Doctor, doctor'. Przepraszam za opóźnienia związane z teledyskami, nie mogę się uporać z nowym kompresorem...


  22.02
  Aktualizacja

  Od dziś działy news i co nowego zostaną połączone. Nie ma sensu rozdzielać newsów na te dotyczące strony i te dotyczące Maiden. Przez jakiś czas dział news zostanie jeszcze dla lepszego dostępu do informacji, a potem trafi do działu archiwa. Newsy dotyczące Maiden będą miały swoje tytuly, a aktualizacje strony taki jak powyższy.

  Grammy rozdane

  Nagrody Grammy zostały dziś rozdane. Jak pamiętamy Maiden nominowani byli w kategorii 'Best Metal Performance' razem z grupami Marilyn Manson, Pantera, Slipknot i The Deftones. Zwycięzcą została ta ostatnia. Szczerze mówiąc chłopakom z IM pewnie zupełnie obojętne czy ją zdobyli czy nie, o czym świadczy przemowa Bruce'a podczas ogłaszania nominacji. Przypomnę fragment: "Myślę że to miłe i schlebiające być nominowanym do nagrody Grammy (...) ale tak naprawdę nie jest to aż tak istotne. Dla nas zawsze najbardziej liczyło się to, co myślą fani". Czyż nie?

  Gitarowa aukcja

  Pamiętacie o gitarze którą Maiden podarowali Jimmiemu Page'owi w Rio? Jest ona licytowana, a pieniądze przeznaczone będą na bezdomne dzieci z Brazylii. Jeśli ktoś ma ochotę zagłosować, to zapraszam pod adres guitar.arremate.com.br.


  06.02
  Trzeci singiel

  Wszystkie znaki na Niebie i Ziemii wskazują na to, że trzecim singlem promującym płytę 'Brave new world' będzie tak jak kiedyś pisałem 'Blood brothers'. Z tego co mi wiadomo zostanie wydany w Japonii dnia 23 marca 2001. Na razie to niestety wszystko co wiem.


  03.02
  Wideo z Rio

  Dzięki oficjalnej możemy pooglądać klipy z Rio, na razie dostępne są trzy. Warto zobaczyć.