Ostatnie:
Zespół:
Artykuły:
Inne:
Strona:

Archiwum newsów:
marzec '2001


30.03
Aktualizacja

Przykro mi - kompletny brak czasu sprawił i przez jakiś czas będzie sprawiał, że nie mam kiedy dodawać niewielkich rzeczy, nie mowiąc już o większych aktualizacjach :-( W miare możliwości będę starał się robić aktualizacje, ale uprzedzam. Tymczasem mam dla Was jeden z fragmentów RealAudio który powinien być a nie był dostępny do ściągnięcia, oraz teledysk - The trooper.


22.03
Aktualizacja

Coś ten nowy serwer jeszcze nie działa jak należy, ale na szczęście znowu działa stary serwer, także wszystkie ankiety, głosowania itp. działają poprawnie. Mam nadzieje że te problemy już więcej sie nie będą pojawiać, ale zobaczymy. Aha, no i znowu zaległy fragmencik - That girl.


18.03
Aktualizacja

Dodałem kilka opisów bootlegów które niedawno zdobyłem. Żeby się nie pogubić, te ostatnio dodane oznaczyłem wykrzyknikami. A przy okazji, jeśli ktoś byłby zainteresowany wymianą bootlegów (za inne booty, single czy jakieś inne wydawnictwa IM), to serdecznie zapraszam.


17.03
Aktualizacja

Ehhh, znowu wysiadł serwer odpowiedzialny za wszelkie formularze na tej stronie. Trudno tego nie zauwazyć, po prostu przeglądarka nie znajduje tego serwera. Nie chce już używać kolejnego darmowego, bo jak widać same problemy z nimi. Chyba że ja jakoś tak pechowo trafiam. W każdym razie w poniedziałek/wtorek powinien ruszyć mój serwer, także tam zamieszcze skrypt odpowiedzialny za te formularze. Sorry.


15.03
Aktualizacja

Z Waszych głosów prawie jednoznacznie wynika, że wolicie format DivX. W porządku, będzie DivX. Więc pozostaje Wam zadecydować który klip będzie pierwszy, bo jednorazowo będzie dostępny tylko jeden (duża objętość pliku). No i zadecydujcie co ile będzie miała następować zmiana na kolejny, bo dla przynajmniej częci z Was ściągnięcie pliku o takim rozmiarze będzie kłopotliwe.
Poza tym pojawiła się recenzja albumu 'Piece of mind', którą dostałem już bardzo dawno temu. Jednocześnie przepraszam autora, jak i inne osoby których materiały wciąż czekają aż ich materiały się pojawią, że to tyle trwa. Naprawdę ciężko mi się z tym wszystkim wyrobić :-(

Westalki

Oto zdjęcie 'westalskich dziewic' z wnętrza wicker mana podczas koncertu w Rio. Zobaczymy je także na DVD z tego koncertu, które - przypominam - ukazać się ma gdzieś w okolicach gwiazdki. Od lewej kolejno: Carla, Lilian, Renata oraz Daniela.


13.03
Aktualizacja

Przepraszam za opóźnienie z 30sekundowym fragmentem, juz jest on na stronie. Tym razem mamy projekt Halford/Dickinson/Tate czyli The three tremors, w kawałku 'The one you love to hate' - live.


09.03
Aktualizacja

Wreszcie pojawił się zapowiadany klip. Przy ocenie jakości bierzcie pod uwagę ogół, bowiem zdarzają się momenty gorszej jakości. Najprawdopodobniej jest to wina tego, że żeby uzyskać końcowy plik musiałem ten teledysk przekompresować 3 razy. Tak więc ostatecznie wybierzcie sobie format i wkrótce udostępnię Wam liste klipów do wyboru.


04.03
Aktualizacja

Nowy fragment do ściągnięcia - Sign of the cross w wykonaniu Dickinsona. Za kilka dni pojawi się nowa wersja tego samego teledysku, który obecnie się jeszcze tu znajduje. Nowy klip zajmował będzie ok. 25MB, okno będzie wieksze a obraz lepszej jakości. Użyty zostanie najnowszy kodek Microsoftu (Windows Media 8 Encoding Utility). Podczas testów wykazał bardzo dobry stosunek objętość/jakość. A wszystko to ma na celu to, byście ostatecznie zadecydowali jaki format teledysków Wam odpowiada. Jeden z dwóch. Niestety, na pewno nie będzie to żaden z formatów, który wymaga mniejszej mocy procesora (MPEG, MOV itp.), ponieważ przy takim rozmiarze pliku jakość byłaby dużo gorsza. Na procesorze Pentium II 233 oba dostępne formaty sprawują się bez zarzutu. Posiadaczom słabszego sprzętu radzę się zastanowić przed ewentualnym ściągnięciem. Także za parę dni będzie nowa wersja teledysku i nowe sondy - jaki format i... jaki teledysk jako pierwszy.

A niżej zamieszczam trze zdjęcia, do wczorajszego artykułu, których zapomniałem wczoraj dodać.


03.03
Eddie - zabawka, ciąg dalszy

Firma Art Asylum zamierza wyprodukować serię zabawek - pudełek 'N', które zostały laureatami w kategorii 'Najlepsza nowa zabawka 2000' wg. magazynu 'Playthings'. Owe pudełka są czymś w rodzaju dobrze znanych 'pudełek z niespodzianką', gdzie po naciśnięciu przycisku wyskakuje pajacyk lub inna, równie urocza istota. Tylko że tu wyskakiwały będą różne gwiazdy rocka. W planach są jeszcze gwiazdy rapu i innych tylów muzyki, ale może zostańmy przy rocku :-) Seria tych pudełek ma się ukazać jeszcze w roku 2001. Zabawki te będą pakowane w opakowanie zwane 'wypróbuj mnie', więc będą dostępne 15 sekundowe fragmenty flagowych utworów danej gwiazdy rocka. Lalki w środku będą wykonane z elastycznej gumy by mogły się pomieścić w pudełku. A te będą wypuszczone jako pierwsze: Ozzy Osbourne, Rob Zombie, Alice Cooper, Eddie z Iron Maiden.

Dodatkowo te same postaci zostaną zrobione jako lalki o wysokości 18'' (niespełna pół metra). Laki te będą miały chipy dzwiękowe, odpowiednie ubranka i akcesoria. Przewidywana cena takiej jednej to 70USD.