Ostatnie:
Zespół:
Artykuły:
Inne:
Strona:

Archiwum newsów:
kwiecień '2001


30.04
Zlot

Już po zlocie, niestety nie udało mi się tam pojawić - tak jak przeczuwałem. W związku z tym prośba do tych którzy byli, o jakąś relację z tegoż wydarzenia. Na podstawie tego co - miejmy nadzieję - od Was dostanę opracuję ogóly obraz tego co tam było. Podzielcie się wrażeniami z tymi którzy być tam nie mogli (tak ze mną, jak i ze sporą liczbą czytelników tej strony)


29.04
Aktualizacja

Niespodzianka dla wszystkich w dziale download. Mam nadzieje że jakoś to zrekompensuje Wam ten długi okres braku większych aktualizacji. Aha, proponuję wszystkim zalogować się na ten 'inny serwer' (szczegóły w w/w dziale), nie pożałujecie :-)


24.04
Aktualizacja

Obiecany fragmencik.


23.04
Aktualizacja

Nowy teledysk, i dobra wiadomość, teraz będą dwa równocześnie (a w przyszłości może więcej), nowy co tydzień. A fragment 30sekundowy będzie jutro.


16.04
Aktualizacja

W tabeli w dziale tribute pojawiła się nowa pozycja - bardzo fajny cover Fear of the dark w wykonaniu grupy Graveworm. Poza tym nowy fragment w dziale download. Jeszcze raz sorry za tak rzadkie i niewielkie aktualizacje...


13.04
Aktualizacja

Kolejna aktualizacja w dziale download czyli teledysk do... From here to eternity. Dość fajny jak na mój gust, zwłaszcza że mozemy zobaczyć tam znaną nam wszystkim Charlotte :-) Aha, zmiana teledysków co 2 tygodnie, tyle właśnie wyszło ze średniej Waszych głosów. I tak jak w przypadku 30sekundowych kawałków, będzie to nastepowało w niedziele.


11.04
Aktualizacja

Mała aktualizacja w dziale download (spóźniona tradycyjnie...). A kolejny teledysk jeszcze w tym tygodniu.


10.04
Zlot fanów Iron Maiden!

Mam przyjemność ogłosić, że dnia 27.04.2001 we wrocławskim klubie Rocker odbędzie się ogólnopolski zlot fanów grupy Iron Maiden. W planie m.in. koncerty wyświetlane na telebimach, konkursy z nagrodami (płyty, koszulki), oraz koncert zespołu Pussy Busters (grającego - ponoć całkiem nieźle - covery IM). Wjazd 5zł, impreza rozpoczyna się o godzinie 18:00. Wiadomość tą otrzymałem od właściciela klubu Rocker, więc jest raczej pewna.


07.04
Nowe wcielenie oficjalnej

Oficjalna strona o Iron Maiden (www.ironmaiden.com) została przebudowana. Nie ma już denerwującego (i malo wygodnego) otwieranego okna z ramkami, teraz jest to wykonane w tabelach. Calość wygląda znajomo, ale łatwiej i wygodniej się teraz po tym poruszać. Ale serwera niestety nie zmienili i nadal wejście tam często graniczy z cudem.

Kanał IRCowy

Wielu z Was często pytało mnie o polski kanał IRCowy na którym możnaby pogadać z innymi fanami IM. Takim kanałem jest (a właściwie dopiero będzie, o ile będzie się cieszył u Was zainteresowaniem) #maiden. Wejść na niego można łącząc się poprzez IRCNet (czyli serwery lublin.irc.pl, poznan.irc.pl itp.). No to zapraszam na kanał. Aha, jeśli będzie tam ktoś o nicku PuppeT^, to najprawdopodobniej będę to ja :-)

Lista dyskusyjna!!!

I oto wreszcie powstała - lista dyskusyjna poświęcona zespołowi wiadomo któremu :-) Wkrótce powstanie osobny dział ze wskazówkami i informacjami o liście, na razie podam Wam tylko najważniejsze informacje. Aby zapisać się tam należy wysłać maila z dowolną zawartością pod adres the_clansmen_pl-subscribe@yahoogroups.com. Po tym szybko nadejdzie list z prośbą o potwierdzenie chęci członkostwa. Aby potwierdzić trzeba go odesłać z powrotem, czyli po prostu kliknąć na odpowiedz/reply i wysłać. To tyle!