Ostatnie:
Zespół:
Artykuły:
Inne:
Strona:

Archiwum newsów:
czerwiec '2001


30.06
Aktualizacja

Nowe multimedia


19.06
Aktualizacja

Jeden nowy teledysk - Out of the silent planet, oraz informacja o konkursie w dziale konkurs :-)


13.06
Wyniki

Oto wyniki sondy, w której mogliście brać udział (i braliście :-) ) przez ostatnie kilkanaście dni. Oddano łącznie 416 głosów, na pytanie "Minął rok, jaki teraz wg. Ciebie jest Brave new world?" odpowiadaliście tak:

Aktualizacja

Kilka nowych multimedów do ściągnięcia, w wiadomym miejscu.


06.06
Run to the hills II

Dla tych którzy czekają na część drugą biografii Run to the hills mam nienajlepsze wiadomości. Na moje pytanie kiedy się ukaże, przedstawiciel wydawnictwa Kagra udzielił takiej odpowiedzi:

Niestety nie mam dobrych wieści. Właściwie co miesiąc kontaktuję się z Sanctuary w sprawie tej książki i co miesiąc dostaję taką samą odpowiedź: MICK WALL nie skończył jeszcze pisać - jak skończy zaraz cię powiadomimy. Ja nic w tej sytuacji nie moge zrobic - jedynie cierpliwie czekać. Teksty z wszystkich płyt są już przetłumaczone i czekają tylko na brakujący fragment historii Maidenów. Ja mogę jedynie przeprosić za całe zamieszanie i zapewnić, że zrobię wszystko, żeby ten drugi tom ukazał się jak najszybciej. Niestety ode mnie zależy tu niewiele.

Tak więc jedyne co nam pozostaje to czekać :-(

Figurka

Ze strony firmy Village Comics & Collectibles (villagecomics.com) można kupić figurkę Eddiego a'la Killers. Kosztuje ona... 90USD, czyli jak na moją przynajmniej kieszeń - trochę dużo. Figurkę zobaczyć można na w/w stronie w dziale Action Adventure Model Kits.

Iron Maiden Companion!

W lecie ma ukazać się kolejna książka o Iron Maiden - tytuł jak w nagłówku. Oto kilka informacji, które można przeczytać na flyerze, którego macie poniżej. Autorami tej książki są Marco Gamba i Nicola Visintini (tak tak, to ci od Iron Maiden collectibles), oraz Moving Media & Arts. Będzie to przewodnik po Iron Maiden zawierający 416 kolorowych stron z mnóstwem informacji, oraz 2000 także kolorowych zdjęć. Książkę zamawiać można pod adresem ironbooks@yahoo.com.


04.06
Aktualizacja

Kilka nowych pozycji w dziale download, a są nimi dwa teledyski z Blazem, oraz fragment Purgatory w wykonaniu Bruce'a, niestety w dość słabej jakości. Poza tym zauważyłem, że w Netscape Navigatorze strona z konkursem może nie być wyświetlana poprawnie (komunikat Internal server error), a przyczyna leży prawdopodobnie po stronie kodu bannera, którego zmieniać mi nie wolno...