Ostatnie:
Zespół:
Artykuły:
Inne:
Strona:

Archiwum newsów:
sierpień '2001


27.08
Aktualizacja

Jedna nowa recenzja, nowe pozycje w dziale download - multimedia oraz czcionka "Piece of mind". Jest też trochę nowych pozycji w moim spisie bootlegów. A na koniec nowa recenzja.

Konkurs

Wielokrotnie pytaliście w listach co z konkursem (link z prawej strony). Odpowiedź krótka - nic. Wszystko jest nadal aktualne, ale samo się nic nie zrobi. W chwili obecnej na koncie jest niespelna 50zl, co rowna sie niecalym 500 kliknięciom. Jest to bardzo mało jak na liczbę osób codziennie odwiedzających stronę, no ale... tu działacie Wy, nikt inny.

Catacombs

Garść wieści o nadchodzącym solowym albumie Dickinsona. Płyta jest "the best of'em", co wydaje się nieco dziwnym posunięciem, przecież Bruce nie nagrał znowu tak wiele albumów dotychczas... No ale nie wnikajmy. Krążek zawierał będzie 2 nowe utwory - "Broken" i "Silver wings" (tego pierwszego można odsłuchać pod tym adresem). Pierwsza, limitowana edycja tego albumu dodatkowo zawierać będzie Bonus CD z różnorakimi ciekawymi utworami Bruce'a (m.in. pierwotna wersja "Bring your daughter... to the slaughter", do odsłuchania tu), oraz wywiadem z nim. Album zostanie wydany we wrześniu, odpowiednio: 24 - Europia, 25 - USA, 21 - Japonia.

A oto tracklisty:

CD Bonus CD
1. Broken
2. Tattooed millionaire
3. Laughing in the hiding bush
4. Tears of the dragon
5. The tower
6. Born in '58
7. Accident of birth
8. Silver wings
9. Dark side of Aquarius
10. Chemical wedding
11. Back from the edge
12. Road to hell
13. Book of Thel (live)
1. Bring your daughter...
   (Bruce version)
2. Darkness be my friend
3. Wicker man (Bruce song)
4. Real world
5. Acoustic song
6. No way out
7. Midnight jam
8. Man of sorrows
9. Ballad of Mutt
10. Re-entry
11. I'm in a band with an
      Italian drummer
12. Jerusalem (live)
13. Interview with Bruce
14. Dracula


17.08
Aktualizacja

Pojawiła się jedna recenzja - album Fear of the dark, oraz jedna relacja - występ Paula Di'Anno na festiwalu Wacken zawierająca dwa zdjęcia. Nawiasem mówiąc, jeśli ostatnim widzianym przez kogoś zdjęciem Paula było któreś z lat 80/81, to czeka tego kogoś niemałe zaskoczenie :-)
Ponadto pojawił się jeden nowy link.


12.08
Aktualizacja

Nareszcie pojawiło się to, czego brakowało Wam najbardziej - biografia zespołu już jest. Wkrótce będą biografie poszczególnych członków zespołu. Poza tym - dla zainteresowanych - znacznie zaktualizowana lista moich bootlegów. Dodatkowo nowe multimedia.

Nowa, lepsza oficjalna

Strona oficjalna parę dni temu została przeniesiona na nowy serwer, i to rzeczywiście da się odczuć, wszystko ładuje się naprawdę szybko. Teraz śmiało mogę polecić ją nawet użytkownikom modemów, przedtem jak wiemy odwiedzenie jej było prawie że niemożliwe.


06.08
Aktualizacja

Witam po dłuższym okresie nieobecności. W międzyczasie musiałem zrobić pewną modyfikację techniczną strony, która mimo iż nie jest widoczna, to bardzo ułatwi mi przyszłe aktualizacje (przy okazji, jakby ktoś znalazł jakieś martwe linki w obrębie strony, to proszę o kontakt). Ale na tym nie koniec. Uporządkowałem stare newsy, pojawiły się dwa nowe działy, nowy utwór oraz album w dziale tribute, jest też recenzja. Wkrótce kolejne aktualizacje. Z lewej strony jak widać pojawiły się gdzieniegdzie wykrzykniki - dzięki temu będziecie wiedzieć który dział był ostatnio zaktualizowany.
Aha, teledyski od jakiegoś czasu nie działają, i potrwa to jeszcze przez jakiś czas - przykro mi.