Ostatnie:
Zespół:
Artykuły:
Inne:
Strona:

Archiwum newsów:
wrzesień '2001


28.09
Aktualizacja

Jest nowa pozycja w dziale ciekawostki, pojawił się też - pierwszy z serii - teledysk do piosenki The wicker man, pochodzący z koncertu w Rio! Wkrótce kolejne (niestety ktoś kto zrzucał te teledyski na początku i końcu każdego z nich wstawił... zresztą zobaczycie co, ja na to wpływu jednak nie mam...). Apropos teledysków, wciąż szukam serwera z prawdziwego zdarzenia, czyli szybkiego i zawsze czynnego, na którym mógłbym umieścić te materiały. Jeśli ktoś z Was mógłby pomóc w tej sprawie, to byłbym wdzięczny. Póki co, niestety jest jak jest.

Aha, i dziękuję wszystkim którzy odezwali się w sprawie LP Powerslave oraz Somewhere in time, sprawa jest już rozwiązana :-)


22.09
Aktualizacja

Pojawiły się nowe pozycje na liście coverów w dziale tribute, jest nowa relacja z koncertu w Spodku w 1998 roku, a także nowe wideo do ściągnięcia w dziale download - cover The trooper w wykonaniu zespołu Dream Theater (krótki, ale za to niewielki).
Przy okazji mała prośba - jeśli ma ktoś z Was winyle Somewhere in time i/lub Powerslave, to proszę o kontakt.

X - Eddie

Przedstawiam Wam dość ciekawe zdjęcie podesłane mi przez Elle (dzięki raz jeszcze) zawierające najprawdopodobniej charakteryzację Eddiego do sesji zdjęciowej do albumu The X Factor (na Eddiego koncertowego to on nie wygląda, trochę za mały). Przyznacie że całość wygląda jakby Ed był właśnie u dentysty i panicznie się go bał :-) A może macie jakieś równie ciekawe zdjęcia które możnaby tu zamieścić?


18.09
Aktualizacja

Pojawiło się sporo nowych recenzji. Jest też trochę nowości w dziale tribute.


16.09
Aktualizacja

Po pewnym okresie ciszy wracam z myślę ciekawą aktualizacją, pierwszą z serii. Jest to znaczne rozszerzenie dotychczasowych informacji o albumie - na początek - Somewhere in time, w tym m.in. opisy utworów (także tych z singli). Za ewentualne komentarze czy wskazówki na temat tego z góry dziękuję. Możecie też proponować który album chcielibyście następny.
Powracają też teledyski, przez dłuższy czas niedostępne (nadal dostęp nie jest zbyt dobry, ale jednak jest). Jest też jeden nowy.