Ostatnie:
Zespół:
Artykuły:
Inne:
Strona:

Archiwum aktualizacji strony:
wrzesień '2000


29.09

Jedna malutka aktualizacja, coś co miałem zrobić już daaawno temu, a jakoś umknęło, a mianowicie poprawka tekstu piosenki The aftermath. I jeszcze kilka słów do Was:
W ankietach często prosicie o widea i (zwłaszcza) MP3. Niestety, prawo jest prawem i nie mogę zamieszczać bez zezwolenia czegoś co jest własnością kogoś innego, a tak właśnie jest z piosenkami, teledyskami czy koncertami...
Inną, równie często wymienianą rzeczą jest brak historii zespołu, jego członków, czy jakichkolwiek informacji na ten temat. Tak, zdaję sobie sprawę że jest to dość poważna luka, ale i trudna do wypełnienia. Na pewno wcześniej czy później pojawi się to na stronie, ale póki co musicie być cierpliwi. A może wśród Was jest ktoś, kto czuje się na siłach podjąć się tego zadania? Jeśli tak - proszę o kontakt.


28.09

Tak jak zapowiadałem, jest już kolejna seria zdjęć z koncertu - tegorocznego na warszawskim Torwarze.


22.09

Nieco usprawniłem ankietę. Przedtem do jej wysłania niezbędny był dobrze skonfigurowany program pocztowy, a teraz już wystarcza sama przeglądarka.


21.09

W galerii nareszcie znalazły się trzy serie zdjęć z trzech różnych koncertów IM. Najczęściej wytykaną przez Was w ankietach rzeczą jest zbyt mała liczba zdjęć, więc proszę. Wkrótce pojawi się jeszcze jedna seria, z tegorocznego koncertu w Warszawie.


18.09

W dziale news pojawiły się trzy nowe informacje. Ponadto uaktualniłem terminy koncertów aktualnej trasy.


14.09

I znowu informacje o singlu w dziale news, tym razem oficjalne.


09.09

Info o albumie Killers w dziale twórczość zostało zaktualizowane.


06.09

W dziale news kolejne informacje o nadchodzącym singlu.


05.09

Pojawiła się krótka ankieta. Wszystkich zachęcam do wypełnienia!


04.09

I znów news.


03.09

Dwa newsy.