Ostatnie:
Zespół:
Artykuły:
Inne:
Strona:

Archiwum aktualizacji strony:
styczeń '2001


31.01

Zwycięzcą głosowania na 30sekundowy kawałek został 'The wicker man', a dokładniej to jego radiowa wersja. Od zwykłej różni się tym co można usłyszeć w tym fragmencie, oraz krótszym solo. A tymczasem nowy tydzień i nowy fragment do wybrania.


27.01

Wczoraj zdjąłem sondę znajdującą się tu od czasu zamieszczenia nowej wersji strony w sieci, niżej zamieszczam jej wyniki. Pytanie brzmiało 'Jak oceniasz nową wersję strony na tle starej?', a odpowiadaliście tak:

Łącznie wzięło udział 197 osób. Cóż, patrząc na takie wyniki mogę się tylko cieszyć, nie spodziewałem się aż tylu pozytywnych opinii. Naprawdę wielki dzięki! Teraz wiem, że powinienem również uwzględnić tych, którzy byli tu po raz pierwszy, więc siłą rzeczy poprzedniej wersji nie widzieli. No ale już przepadło. Raz jeszcze - bardzo dziękuję!


24.01

Pojawiło się kilka opisów bootlegów, a także poprawione zostały pomyłki w tracklistach przy tych już obecnych. Poza tym zapowiadana aktualizacja w dziale download. Głosowanie na 30sekundowy kawałek tego tygodnia dobiegło końca, a ponieważ wolno mi mieć łącznie trzy takie fragmenty, dlatego zamieszczam dwa nowe, które uzyskały najwięcej głosów. Co ciekawe, głosujących było 4 razy więcej niż osób deklarujących zainteresowanie tymi utworami. Zwycięzcą okazał się Nicko ze swoim 'Rhytm of the beast', a zaraz po nim cover 'Hallowed be thy name' wykonywany przez Cradle Of Filth. Na ich miejsce na listę wskoczyły dwa inne tytuły, i tak jak poprzednio - po tygodniu (więc w każdą środę) wyniki będą zbierane i zwycięzna zastąpi fragment, który był tu najdłużej. Trzy tygodnie to chyba wystarczająca ilość czasu by ściągnąć taki plik. Tak więc dzięki za zainteresowanie i ponownie zapraszam do głosowania.


23.01

Tła zostały trochę poprawione - wcześniej przy dużej jasności monitora zakończenia były zbyt 'kanciaste'. Teraz powinno być w porządku. Poza tym w dziale news trochę informacji o minionym występie IM w Rio.


20.01

Aktualizacja news, oraz mała aktualizacja listy coverów z działu tribute.


18.01

Aktualizacja działu download, m.in. wyniki ankiety oraz informacje o piosenkach i teledyskach.


17.01

Ciąg dalszy uaktualnień informacji o bootlegach.


15.01

Pojawiły się szczegółowe informacje przy niektórych bootlegach. Wkrótce ciąg dalszy. Ponadto w dziale poświęconym fanklubowi jest teraz adres tego FC i wskazówki jak się zapisać. Często w listach pytacie o te rzeczy, więc lepiej jak tu będą.


14.01

Jak poprzednio, tylko że nieco większe uaktualnienie listy coverów w dziale ../tribute.


12.01

Niewielkie uaktualnienie listy w dziale tribute.


10.01

Strona nareszcie jest w sieci. No i tradycyjnie uaktualnienie news.


09.01

Kilka nowinek w dziale news.


07.01

Witam wszystkich ponownie po bardzo długiej przerwie. Jak wiecie, spowodowana była pracą nad nową wersją tej strony. Jak widać poniżej, na początku listopada zapowiadałem nową wersję - miała się pojawić wkrótce. No, dwa miesiące to może nie całkiem 'wkrótce', ale... Cóż, nie przypuszczałem że zajmie mi to aż tyle czasu. W każdym razie już jest gotowa (no, prawie że). Mam nadzieję że cały ten czas i wysiłek przyniósł efekty których oczekiwaliście. Czy tak jest - o tym możecie mnie poinformować używając sondy po prawej. Ale zmiany nie polegają wyłącznie na usprawnieniach technicznych, jakby się mogło na pierwszy rzut oka wydawać. Pojawiły się nowe działy, a w wielu miejscach są poprawki i udoskonalenia. Tu większe, tam mniejsze, ale w każdym razie zachęcam do ponownego odwiedzenia starych działów. A wszelkie komentarze z Waszej strony jak zwykle bardzo mile widziane.