Ostatnie:
Zespół:
Artykuły:
Inne:
Strona:

Archiwum aktualizacji strony:
luty '2001


19.02

Jedna, drobna aktualizacja czyli opis bootlega którego niedawno zdobyłem - Brave new tour. Brak czasu na razie nie pozwala mi na większe aktualizacje :-(


18.02

Eh, tak to jest jak sie człowiek zabiera za coś o czym nie ma pojęcia, a na myśli mam ten teledysk. Okazało się że pomyliłem kodeki i zamiast w DivX'ie zrobiłem go w czymś co się zwie Angel Potion i takiego dekodera potrzeba by to obejrzeć. Z waszych głosów wynika... właściwie nic nie wynika, bo mniej więcej po równo jest tych którym ten format odpowiada, jak i tych co nie. Myślę że dla większości z tych 'przeciw' problemem jest zbyt słaby sprzęt. No ale cóż ja poradzę. Ten kodek jest dobry (wydajny), ale wymaga przynajmniej średniego sprzętu. Ale format i rozmiar przyszłych teledysków stoi jeszcze pod znakiem zapytania. Podobnie z głosami jest jeśli chodzi o rozmiar - głosowaliście bardzo różnie. W każdym razie w przyszłym tygodniu wrzucę na stronę poprawioną wersję tego teledysku - we właściwym tym razem formacie i rozmiarze ok. 26MB. Także tym którzy mają zamiar ściągać aktualny teledysk odradzam to dopóki poprawiona wersja się nie pojawi.

Pora na 30sekindowy fragment. Wygrał 'Virus' i jego fragment już jest dla Was dostępny.


15.02

Dziś mam przyjemność udostępnić wam pierwszy 'duży' teledysk. Właściwie to jest to ostatni kawałek z koncertu Raising Hell i parę minut po nim. Co tam będzie - tego nie powiem, choć domyścić się nietrudno :-) I tu znowu będziecie się mogli ze mną podzielić Swoimi opiniami co do tego czy takie wideo Wam odpowiada, czy też powinno być mniejsze (gorszej jakości) czy większe (lepszej jakości). Aha, jest to w formacie DivX, ponieważ z moich testów wynika, że na tym kodeku uzyskam najlepszą jakość przy danej wadze pliku, ale i tu możecie się ze mną podzielić własną opinią. Jeśli ktoś nie ma odpowiedniego dekodera, to z pewnością znajdzie go na wielu stronach poświęconych tematowi DivX.


12.02

Na początek niezbyt ciekawa wiadomość. Jak się okazało w zeszłą środę przestały działać wszystkie formularze znajdujące się na stronie (czli ankieta i sonda w dziale download). Tzn. z Waszego punktu widzenia wszystko odbywało się poprawnie, ale wyniki do mnie nie docierały. Także wszystkich głosujących czy wypełniających ankietę w ciągu ostatniego tygodnia proszę o zrobienie tego ponownie. A wyniki sondy w związku z tym zbiorę pod koniec tygodnia - w niedzielę. Przepraszam wszystkich za kłopot, teraz powinno wszystko działać poprawnie.
Mam też i dobrą wiadomość - w tym tygodniu pojawi się pierwszy teledysk. Jest on już gotowy, pozostaje tylko kwestia wysłania go na stronę (a przez modem kilkunastu mega puszczał nie będę...). I jeszcze coś. Teledyski mogę zamieszczać w zasadzie bez ograniczeń jeśli chodzi o prawo, ale ze względu na sporą wagę pliku nie jestem w stanie zamieścić więcej niż jednego. Wyjścia są dwa. Albo będą one się pojawiały na zasadzie jeden przez jakiś czas a potem zmiana na inny, albo większą ilość udostępnię na jakimś innym serwerze (a tu będą same linki). I tu zwracam się do Was. Jeśli ktoś z Was ma możliwość udostępnienia mi większej ilości miejsca na jakimś dobrym (szybkim i zawsze działającym) serwerze, to proszę o kontakt. Jeśli nic takiego się nie znajdzie, jednorazowo dostępny będzie tylko jeden klip.

Ponadto w dziale txt&tab udostępniłem pliki ze wszystkimi tabulaturami na gitarę i bas.


07.02

Zwycięzcą w głosowaniu na 30sekundowy kawałek - tak zresztą jak przypuszczałem - okazał się ostatni numer z występu Maiden na festiwalu Rock in Rio III, czyli 'Run to the hills'. Trudno mi było zdecydować który fragment Wam udostępnić, więc macie koniec zwrotki i refren :-)


06.02

news o kolejnym singlu ostatniego albumu.


04.02

Ponieważ kilka dni temu wszedłem w posiadanie widea Raising Hell, dlatego postanowiłem się z Wami podzielić moimi wrażeniami. Recenzję znajdziecie oczywiście w dziale recenzje. Mam nadzieję że to Was trochę zmobilizuje i ten dział zacznie się powoli rozrastać.


03.02

Mała informacja w dziale news.